Nasz sprzęt!

Wynajem

nagłośnienia

Strony www, sklepy internetowe, projekty graficzne

Kolumny  JBL EON615

JBL EON615 toaktywne dwudrożne kolumny szerokopasmowe z nowej serii EON600 o maksymalnym SPL 127dB. EON 615 to dużo więcej niż kolejna seria kolumn JB, to prawdziwy skok prawdziwy skok technologiczny inżynierii, aby zapewnić najlepszą jakość dźwięku, niezależnie od stosowania zestawu kolumnowego. Głównym założeniem przy projektowaniu EON615 było stworzenie niedrogiego samowystarczanego, przenośnego systemu wykonanego od podstaw. Dlatego w konstrukcji znalały się nowoopracowane falowody JBL , nowe przetworniki przetworniki oraz zdalne sterowanie DSP oraz EQ po przez Bluetooth.

ZOBACZ WIECEJ

Soundcraft  Signature 10

Wszystkie konsolety z serii Signature wyposażone są w symetryczne wejścia XLR i przełączane Hi-Z, legendarne przedwzmacniacze mikrofonowe Ghost, stosowane w topowych profesjonalnych modelach mikserów Soundcrafta, zapewniające fenomenalną jakość brzmienia z dużym zapasem i szerokim zakresem dynamiki, wyjątkową szczegółowość i przejrzystość brzmienia, a także bardzo wysoki stosunek sygnału do szumu. Korektory Soundcraft Sapphyre Assymetric EQ pozwalają idealnie osadzić każdy wokal i instrument w miksie, nadając im niezwykle muzyczne brzmienie, charakterystyczne dla każdej konsolety Soundcrafta.

ZOBACZ WIĘCEJ

Mikroporty  AKG WMS 45

KG Perception Wireless to nowa seria zestawów bezprzewodowych WMS45 (Wireless Microphone System) - uniwersalnych, bardzo funkcjonalnych i prostych w obsłudze narzędzi do pracy z głosem. Zaprojektowany dla trenerów, do pracy w salach sportowych i szkołach. System nie wymaga od użytkownika wiedzy o rozbudowanych systemach bezprzewodowych.

 

 

ZOBACZ WIECEJ

Mikrofony  AKG SR40 Mini DUAL

Ręczny system bezprzewodowy z serii WMS40, który jest prawdziwym rozwiązaniem bezprzewodowym opartym na technologii plug'n'play i zapewnia krystalicznie czysty dźwięk.

ZOBACZ WIĘCEJ

Komplet nagłośnienia

Cena zawiera: 2x Glośnik aktywny JBL eon 615 wraz z statywami, mikrofon bezprzewodowy 2 szt., mikroport 2 szt., mixer  razem z pełnym okablowaniem.

ZOBACZ WIECEJ

CENA: 1 DOBA / 100 PLN / 1 SZT.

CENA: 1 DOBA / 100 PLN / 1 SZT.

CENA: 1 DOBA / 80 PLN / 1 SZT.

CENA: 1 DOBA / 110 PLN / KPL.

CENA: 1 DOBA / 500 PLN / KPL.

Copyright 2018 by Artfactory

www.reklama.pl