Strony www, sklepy internetowe, projekty graficzne

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software: Ręczny system bezprzewodowy z serii WMS40, który jest prawdziwym rozwiązaniem bezprzewodowym opartym na technologii plug'n'play i zapewnia krystalicznie czysty dźwięk.

 

Obejmuje stacjonarny odbiornik SR40 Mini DUAL i dwa ręczne nadajniki HT40 Mini z dynamiczną kapsułką mikrofonową. Odbiornik posiada trzy diody LED stanu wskazujące stan włączenia / wyłączenia, siłę odbieranego sygnału (RF OK) i obcinanie dźwięku (AF CLIP). Zapewnia kontrolę głośności i bezgłośny włącznik / wyłącznik chroniący podłączone głośniki. Integruje dwa oddzielne odbiorniki bezprzewodowe w jednej kompaktowej i lekkiej obudowie, z dwoma zbalansowanymi wyjściami za pomocą złącza jack 6,3 mm.

 

Dostarczony zasilacz impulsowy działa przy dowolnym napięciu zmiennym od 110 do 240 VAC i zawiera adaptery UE, UK i USA. Każdy z ręcznych nadajników posiada kardioidalny wzór biegunowy, który zapewnia maksymalne wzmocnienie przed sprzężeniem zwrotnym i unikalną technologią HDAP (High Definition Audio Performance) zapewniającą doskonały dźwięk. Posiada również włącznik / wyłącznik / wyciszenie oraz solidną siatkową osłonę, aby chronić element mikrofonu. Wyjątkową cechą nadajnika jest wyjątkowo długi czas pracy akumulatora wynoszący 30 godzin na jednej baterii AA.

POWRÓT

CENA: 1 DOBA / 110 PLN / KPL.

Ceny nie zawierają kaucji oraz kosztów transportu.

Istnieje możliwość wynajęcia obsługi nagłośnienia. 

Mikrofony  AKG SR40 Mini DUAL

Wynajem

nagłośnienia

Copyright 2018 by Artfactory

www.reklama.pl